logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZLamine (Top) Termal Etiket


Lamine (Top) Termal Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ebatlarda
  • Ribon Baskısı: Yok (Direct Termal)
  • Dayanıklılık: Lamine termal etiketler eko termal etiketlere göre daha dayanıklıdır.
  • Kullanım Alanları: Gıda işletmeleri, kimya işletmeleri, bilim ilaç vb. işletmeler, kargo ve lojistik işletmeleri, tekstil hazır giyim işletmeleri, hastane ve sağlık işletmeleri ve ayakkabı gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

 

Lamine (Top) Termal Etiket Nedir?

Lamine Termal etiketler, termal etiket çeşitlerinden biridir. Diğer adı Top Termal Etikettir. Lamine Termal Etiketlerde, ribon kullanmaya ihtiyaç duyulmadan, direkt termal baskı yöntemi ile baskı alınmaktadır. Lamine Termal Etiketlerin ömrü Eko Termal Etiketlerin ömrüne kıyasla daha uzundur. Uzun ömürlü olması ve baskıda Ribona ihtiyaç duyulmamasından dolayı maliyeti kuşe vb. kâğıtlara göre daha uygundur. Bu sebepten dolayı tercih edilmektedir. Yapışkan özellikleri ve kâğıdın gramajları Eko Termal Etiket ile tamamen aynıdır. Aralarındaki tek fark koruyucu bir yüzeydir. Lamine (Top) Termal etiketler, ısıdan ve ışıktan uzak tutulmalıdır. Ancak yine de Eko Termal Etiketler ile kıyaslandığında daha dayanıklıdırlar.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım