logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZEko Termal Etiket


Eko Termal Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ebatlarda
  • Ribon Baskısı: Yok (Direct Termal)
  • Dayanıklılık: Dayanıklı değil, çabuk kullanılmalı.
  • Kullanım Alanları: Gıda işletmeleri, kimya işletmeleri, bilim ilaç vb. işletmeler, kargo ve lojistik işletmeleri, tekstil hazır giyim işletmeleri, hastane ve sağlık işletmeleri ve ayakkabı gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

 

Eko Termal Etiket Nedir?

Eko termal etiket, maliyet bakımından en uygun etikettir ve kısa süreli kullanımlar için uygundur. Eko termal etiketlerin genellikle 3-5 aylık bir kullanım ömrü vardır. Bu etiket çeşidinde ribon kullanılmaz. Sürtünme, Nem, ısı, ışık ve alkol gibi dış etmenlere karşı dayanıklı bir yapıya sahip değildir. Bu yüzden hızlı tüketilmesi gereken bir etiket türüdür.
Eko Termal Etiketlerde baskı termal olarak yani ısı ile yapılmakta ve bu sebepten dolayı ribon kullanılmamaktadır. Ribon maliyeti olmadığı için baskı maliyetiniz çok azdır. Bu sebepten dolayı en çok tercih edilen etiket çeşididir. Eğer termal baskıya uygun bir yazıcıya sahipseniz ve etiket kullanımınız 6 ay’dan daha az bir süreyi kapsıyorsa Eko Termal Etiket kullanmanız maliyet açısından daha doğru seçim olacaktır. Baskılı ve baskısız Eko Termal Etiket siparişi verebilirsiniz.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım