logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZFastyre Etiket


Fastyre Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen Ebatlarda
  • Ribon Baskı: Wax, Premium Wax, Wax Resin, Premium Wax Resin,
  • Dayanıklılık: Fastyre Etiket, kuru ve rutubetsiz ortamlarda uzun süre kalıcı olabilmektedir.
  • Kullanım Alanları: Fastyre Etiket  genellikle lastik sektörü, Gıda (çuvallı ürünler), Kumaş imalat vb. pürüzlü yüzeye sahip sektörler tarafından tercih edilmektedir.

 

Fastyre Etiket Nedir?

Fastyre Etiket, kâğıt bazlı bir etiket çeşididir. Tüm kâğıt bazlı etiket çeşitleri ile aynı özelliklere sahiptir. Dış etmenlere karşı fazlı dayanıklı değildir. Sıvı ile temasından kaçınılmalıdır. Fastyre Etiketi diğer etiketlerden ayıran özellik, zemininde özel bir yapışkan türünün bulunmasıdır. Çok kuvvetli yapışkan özelliğine sahiptir. Böylelikle bozuk ve engebeye sahip yüzeylerde bile sıkı bir biçimde yapışık kalabilir. Sahip olduğu özel yapışkanın bulunduğu taraf metalik gri rengine boyanmış şekildedir ve üst tarafı Vellum veya kuşe kâğıt ile kaplanmış şeklindedir. Fastyre Etiket, kâğıt bazlı bir etiket türü olduğundan wax ribon ile termal transfer yöntemiyle baskı alabilirsiniz.

Çuval Etiketi Nedir?

Fastyre Etiket, bazı sektörler arasında çuval etiketi ya da lastik etiketi olarak adlandırılmaktadır. Bunun nedeni pürüzlü yüzeyler üzerinde bile sıkı sıkıya yapıştığından kaynaklanmaktadır. Özellikle çuvallı ürünler üreten gıda sektörleri tarafından fazla tercih edilmektedir.  Baskılı ve baskısız Fastyre Etiket siparişi verebilirsiniz.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım