logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZKırılgan Etiket (Güvenlik Etiketi)


Kırılgan Etiket (Güvenlik Etiketi, Garanti Etiketi) Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ölçülerde
  • Ribon Baskısı: Var
  • Dayanıklılık: Çok dayanıklı
  • Kullanım Alanları: Kırılgan Etiketler başta bilgisayar olmak üzere tüm elektronik üretimi yapan firmalar, teknik servisler tarafından kullanılmaktadır.

 

Kırılgan Etiket (Güvenlik Etiketi, Garanti Etiketi) Nedir?

Kırılgan etiketler ya da diğer isimleriyle Güvenlik Etiketi veya Garanti Etiketi, yapışkanı çok kuvvetli, baskı kalitesi yüksek, plastik malzemeden üretilen bir etiket çeşididir ve yapıştırıldığı yerden tek parça çıkarılamayan etiket türüdür. Yüzeyi mattır. Kırılgan etiketler dış etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Suya, neme, güneş ışığına ve rutubete dayanıklı yapıya sahiptir. Ribon ile baskı yapılabilmektedir.
Kırılgan Etiket (Güvenlik Etiketi ya da Garanti Etiketi), uluslararası nitelik taşır ve üzerine yapıştırılan ürünün garanti niteliğindedir. Bu etiket söküldüğünde ürün garanti kapsamından çıkmakta ve bu şekilde güvenlik önlemi sağlamaktadır. Genellikle elektronik ürünlerde kullanımı yaygındır. Baskılı ve baskısız kırılgan etiketi üretimi mevcuttur.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım