logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZFloresan Etiket

Floresan Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ebatlarda
  • Ribon Baskı: Wax, Premium Wax,
  • Dayanıklılık: Neredeyse kuşe etiket seviyesi kadar
  • Kullanım Alanları: İhtiyaca göre ve kullanım amacına göre değişen bazı özel sektörlerde tercih edilir.

 

Floresan Etiket Nedir?

Floresan etiket çeşitleri kâğıt bazlı etiketler grubundandır. Kâğıt bazlı etiketlerin bütün özelliklerine sahip olan bu etiket çeşidi yırtılır, suya ve neme karşı dayanıksızdırlar.  Dolayısıyla iç mekân uygulamalarında kullanılması gerekmektedir. Zeminleri kendinden boyalı olarak üretilen bu etiketleri 5 farklı renkte temin etmek mümkündür.
Kuşe etiketlere göre %50 daha fazla maliyetli olan floresan etiketlere wax ribon ile baskı alınır. Baskı maliyetleri plastik etiketlere göre uygundur.
Canlı renklere (fosforlu) sahip olan floresan etiket çeşitleri genellikle ayrımların net olarak yapılması gereken yerlerde kullanılırlar. Kuşe etikete zemin baskısı yaptırmak yerine hâli hazırda floresan etiket çeşitlerinden kullanmak etiket maliyetlerinizi %30 oranında düşürecektir.
Floresan etiket renkleri: Sarı, Mavi, Yeşil, Kırmızı ve Turuncu’ dur. Bu renklerin tümü fosforlu olarak bilinen renk tonundadır.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım