logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZPP ŞEFFAF (ALTI SİYAH ÇİZGİLİ) ETİKET


PP Şeffaf Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ebatlarda
  • Ribon Baskı: Resin, Wax Resin, Premium Wax Resin,
  • Dayanıklılık: Plastik bazlı bir etiket çeşidi olduğundan yırtılmaz özelliğe sahiptiler ve sudan, ısıdan zarar görmezler.
  • Kullanım Alanları: PP Şeffaf, genel olarak kimya ve kozmetik alanlarında kullanılmaktadır. Ayrıca koruyucu olarak da kullanılan pp şeffaf etiketler çok fazla kullanılan ve deformasyonun olabileceği yüzeyleri ve objeleri koruma amaçlı birçok alanda kullanılmaktadır.

 

PP Şeffaf Etiket Nedir?

PP Şeffaf,  PP Opak etiket ile aynı özelliklere sahiptir.  İki etiket hammaddesi arasındaki tek fark PP Şeffaf etiket yüzeyinin altındaki yüzeyin gözüküyor olmasıdır. Isıya, ışığa, suya ve neme dayanıklı olan plastik bazlı etiketler arasındadır. Resin ribon ile baskı alınan pp şeffaf etiketler genellikle koruyucu olarak da kullanılmaktadır. Kozmetik sektöründe bulunduğu yüzeyin altını da göstermesi için sıklıkla kullanılırlar. PP Şeffaf etiketlere baskı alabilmek için öncelikle ara boşluklara (etiket arasındaki boşluklar) siyah çizgi baskısı yapılması gerekmektedir, aksi takdirde barkod yazıcı makinelerinin sensörleri etiketi göremeyeceği için pp şeffaf etikete baskı almak imkânsız hale gelecektir.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım