logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZPP MAT OPAK ETİKET


PP Mat Opak Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ebatlarda
  • Ribon Baskı: Resin, Wax Resin, Premium Wax Resin,
  • Dayanıklılık: Plastik bazlı bir etiket çeşidi olduğundan yırtılmaz özelliğe sahiptiler ve sudan, ısıdan zarar görmezler.
  • Kullanım Alanları: PP Mat opak etiketler ışığa ve ısıya dayanıklı oldukları için genellikle kozmetik ve kimya sektörü gibi dayanıklılık gerektirecek sektörler tarafından tercih edilmektedirler.

 

PP Mat Opak Etiket Nedir?

PP Mat Opak etiketler PP Opak etiketler ile aynı işleve sahiptir. Tek farkı PP Mat Opak mat bir yüzeye sahiptir. Plastik bir malzeme olduğundan yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Sudan ve ısıdan zarar görmezler.

Yüzeyi mat olduğundan ışığı yansıtmaz ve üzerine basılan barkod ve karekod barkod okuyucular tarafından daha net ve kolay okunacaktır. PP Mat Opak etiketler en çok dış ortamlarda ve güneş ışığına maruz kalınan yerlerde tercih edilir. Plastik bazlı malzeme olduğundan kağıt bazlı etiketlere göre oranla daha yüksek bi maliyete sahiptir.
PP Mat Opak etiketlere uygun olan Resin ve Wax Resin ribon çeşitleriyle beraber baskı yapılmaktadır. Firmamızdan etiket alımınızda etiket ölçünüz ve makinenizin modeline göre ribon siparişide verebilirsiniz. PP Mat Opak etiketlere firmamızdan her türlü baskılı ve baskısız olarak sipariş verebilirsiniz.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım