logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZPET / PVC (SİLVER) ISIYA DAYANIKLI ETİKET
Silvermat Etiket – Demirbaş Etiketi


Silvermat Etiket & Demirbaş Etiketi Özellikleri

  • Boyut: İstenilen ebatlarda
  • Ribon Baskı: Resin, Wax Resin, Premium Wax Resin,
  • Dayanıklılık: Çok soğuğa ve çok sıcağa dayanıklı, çok uzun ömürlü etiket.
  • Kullanım Alanları: Silvermat Etiketler çok dayanıklı oldukları için demirbaşlarda, otomotiv, aydınlatma ve beyaz eşya gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

 

Silvermat Etiket Nedir?

Silvermat etiketler, çok sıcağa ve çok soğuğa son derece dayanıklı, özel yapışkana sahip plastik bazlı etiket grubuna ait bir etiket çeşididir. Silvermat Etiketin hem yapışkanlı yüzeyi hem de baskı alınan kısmı da mat gri veya parlak gri renklerdedir. Pürüzsüz yüzeye sahiptirler. Silvermat Etiketler, özellikle çıkarılmaya çalışılmaz ise yapıştırıldığı yerde 4-5 sene arasında kalabilirler. Dayanıklılığından dolayı çok uzun ömürlüdür ve halk arasında Demirbaş Etiketi olarak da adlandırılmaktadır. Demirbaş Etiketi, firmaların demirbaş ürünlerini etiketleme ve demirbaşların stok kontrollerinin yapılabilmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca beyaz eşya etiketi, elektronik cihazlarda ve ısının çok yüksek olduğu yüzeylerde tercih edilmektedir.

Silvermat Etiketler veya diğer adıyla Demirbaş Etiketler Kuşe Etiketlerin yaklaşık olarak 3 katı fiyatındadır. Bunun nedeni Silvermat etiketlerin en kaliteli etiket çeşidi olmasıdır. Demirbaş etiketlerde Resin Ribon ile baskı alınır. Parlak gri ve mat gri renklere sahip olan Silvermat Etiketler gramaj olarak da diğer etiket türlerinden fazladır.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım