logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZVellum Etiket


Vellum Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen Ebatlarda
  • Ribon Baskı: Wax, Premium Wax,
  • Dayanıklılık: Termal etiketlere göre çok dayanıklı
  • Kullanım Alanları: Gıda işletmeleri, kimya işletmeleri, bilim ilaç vb. işletmeler, kargo ve lojistik işletmeleri, tekstil hazır giyim işletmeleri, hastane ve sağlık işletmeleri ve ayakkabı gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

 

Vellum Etiket Nedir?

Vellum etiket, kuşe etiket ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Tek farkı yüzeyinin mat olmasıdır. Mat yüzeye sahip olduklarından ötürü aydınlık ortamlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Kuşe etiket ile aynı baskı kalitesine sahip olmasına rağmen tercih edilmesinin nedeni mat yüzeye sahip olması ve barkod okuyucular tarafından rahatlıkla okunabilmesidir. Kâğıt bazlı bir etiket türü olduğu için dayanıklı değildir. Su, nem, ısı gibi dış etmenlerden korunmalıdır.
Vellum etiketlere sizin bütçenize uygun olan Wax ribon, Premium Wax ve Wax Resin gibi ribon çeşitleriyle beraber baskı yapılmaktadır. Firmamızdan etiket alımınızda etiket ölçünüz ve makinenizin modeline göre ribon siparişide verebilirsiniz. Vellum etiketlere firmamızdan her türlü baskılı ve baskısız olarak sipariş verebilirsiniz.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım