logo

 0535 242 18 22  0212 549 02 56

ÜRÜNLERİMİZKuşe Etiket


Kuşe Etiket Özellikleri

  • Boyut: İstenilen Ebatlarda
  • Ribon Baskı: Wax, Premium Wax,
  • Dayanıklılık: Termal etiketlere göre çok dayanıklı
  • Kullanım Alanları: Gıda işletmeleri, kimya işletmeleri, bilim ilaç vb. işletmeler, kargo ve lojistik işletmeleri, tekstil hazır giyim işletmeleri, hastane ve sağlık işletmeleri ve ayakkabı gibi işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

 

Kuşe Etiket Nedir?

Kuşe etiket, ribon ile baskıya uygun bir etiket çeşididir. Buna rağmen uygun maliyetli olmasından dolayı çok tercih edilir. Yüzeyi parlak ve kaliteli bir görünümü olduğundan kâğıt bazlı etiket çeşitlerinden en çok tercih edilen etiket çeşididir. Eko termal, lamine (top) termal etiketlere göre çok çok daha dayanıklıdır.
Kuşe etiketlere sizin bütçenize uygun olan Wax ribon, Premium Wax ve Wax Resin gibi ribon çeşitleriyle beraber baskı yapılmaktadır. Firmamızdan etiket alımınızda etiket ölçünüz ve makinenizin modeline göre ribon siparişide verebilirsiniz. Kuşe etiketleri firmamızdan her türlü baskılı ve baskısız olarak sipariş verebilirsiniz.
Kuşe etiketler nem, sıvı ve güneş ışınlarından kapalı bir ortamda sakladığınızda kuşe etiketin ömrünü 3-4 yıla kadar uzatabilirsiniz.
Etiketinizin barkod yazıcısının alabileceği şekilde sarım adedini, masura çapını ve ribon ölçüsünü bilmiyorsanız bize barkod yazıcısının modelini bildirdiğiniz takdirde ona uygun şekilde hazırlanıp tarafınıza sevk ederiz.

Primary 3İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0212 549 02 56
0535 242 18 22
guneybarkod@guneybarkod.com
İkitelli O.S.B. Aykosan San.Sitesi 6'lı D Blok No 63 Başakşehir


GÜNEY BARKOD & ETİKET 2016 © Tüm hakları saklıdır. | Prof Web Tasarım